Laden…

Leden

Groepsfoto met veel van onze leden in een splinternieuw clubjasje (oktober 2015)

Hieronder veel van onze leden met hun honden. Ze staan vermeld in alfabetische volgorde (voornaam).
Nog niet iedereen staat vermeld, er wordt nog aan de website gewerkt. 

Naam geleider: Angelique Wenker
Stamboomnaam: Ola ’t Palmaleinehof
Roepnaam: Senna
N.H.S.B. nr. 3086687
Geboortedatum: 10-08-2015
Diploma: VZH, IPO1 A
Naam geleider: Anne de Groot
Stamboomnaam: Nobby z Neiberku
Roepnaam: Nando
N.H.S.B. nr. 3098861
Geboortedatum: 30-11-2016
Diploma: VZH, IPO 1, IPO 2
Naam geleider: Annika Mensing
Stamboomnaam: Astrix
Roepnaam: Guus
N.H.S.B. nr. 2974301
Geboortedatum: 27-07-2014
Diploma: VZH, IPO 1
Naam geleider: Bart Hans
Stamboomnaam: Juno vom Haus Lacherom
Roepnaam: Juno
N.H.S.B. nr. 3014169
Geboortedatum: 04-09-2015
Diploma: VZH
Naam geleider: Eddy Hoogland
Stamboomnaam: Dodge van Maerstate
Roepnaam: Blitz
N.H.S.B. nr. 3099462
Geboortedatum: 10-10-2017
In opleiding voor VZH
 Naam geleider: Geert Mulder
Stamboomnaam: Ronan Mont d’Osiris
Roepnaam: Ronan
N.H.S.B. nr. 2125556
Geboortedatum: 18-01-2018
In opleiding voor VZH
  Naam geleider: Gerr Jipping
Stamboomnaam: Shadow vom Stoarefal
Roepnaam: Shadow
N.H.S.B. nr. 2698210
Geboortedatum: 03-04-2008
Diploma’s: VZH, UV / AD, SchH 1, IPO 1, IPO 2, SchH 2, IPO 3, SchH 3, Speurhond FH 1, Speurhond FH 2
P.A.K. Drenthe 1e plaats
FGK keurklasse 1 levensduur
Naam geleider: Ger van der Linde
Stamboomnaam: Melyanna’s Jesper
Roepnaam: Jordi
N.H.S.B. nr. 3123547
Geboortedatum: 25 mei 2018
Naam geleider: Jan Oosterwijk
Stamboomnaam: Falco van de Kromme Elleboog
Roepnaam: Falco
N.H.S.B. nr. 2950563
Geboortedatum: 10-01-2014
Diploma’s: VZH, IPO 1, IPO 2 A, IPO 3 A
Naam geleider: Jan van der Weide
Stamboomnaam: Lanzo vom Twickelland
Roepnaam: Lanzo
N.H.S.B. nr. 2755717
Geboortedatum:
Diploma: VZH
Naam geleider: Jenny de Groot
Stamboomnaam: Raisha z Berounške Basty
Roepnaam: Raisha
N.H.S.B. nr.
Geboortedatum: 29-12-2017
In opleiding voor VZH
  
Naam geleider: Jolanda Heldoorn
Stamboomnaam: –
Roepnaam: Teun
N.H.S.B. nr. –
Geboortedatum: 15-08-2017
Diploma: VZH
Naam geleider: Kees van Eendenburg
Stamboomnaam: Darex von der Urbecke
Roepnaam: Darex
N.H.S.B. nr. 2940004
Geboortedatum: 17-05-2011
Diploma: VZH
  Naam geleider: Mark Hans
Stamboomnaam: Majoor Dapper von Mardanshof
Roepnaam: Dapper
N.H.S.B. nr. 3071527
Geboortedatum: 07-02-2017
Diploma: VZH
Naam geleider: Nicole Schoutens
Stamboomnaam: Loena vom Mattenburcherland
Roepnaam: Ruby
N.H.S.B. nr. 2806473
Geboortedatum: 15-08-2010
Diploma’s: UV, VZH, IPO 1, IPO 2 AB
FGK keurklasse 2015/2016
Hoogste showresultaat:  1e Vorzüglich World Cup Winner Show 2013 (Dld.)
Beste Kynologische Hond van Drenthe – Langstokhaar 2015
Naam geleider: Peter Jas
Stamboomnaam: Inca vom Schloß Teigh
Roepnaam: Inca
N.H.S.B. nr. 3062162
Geboortedatum: 16-06-2016
Diploma: VZH, IPO 1
Naam geleider: Sharon Kamies
Stamboomnaam:  –
Roepnaam: Era
N.H.S.B. nr. –
Geboortedatum: 17-05-2015
Diploma: VZH, IPO 1
Naam geleider: Sytse Bloem
Stamboomnaam: Darco van ’t Earrebarredoarp
Roepnaam: Darco
N.H.S.B. nr. 3024928
Geboortedatum: 14-11-2015
Diploma: VZH